O Nas

Nasza placówka usytuowana jest w centrum Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. Mieści się w dużym, wolnostojącym 3-piętrowym budynku. Przedszkole jest jednym z największych w mieście – uczęszcza do niego 300 dzieci, podzielonych na 12 oddziałów. Grupy wiekowe mieszczą się na osobnym piętrze – posiadamy windę osobową dowożącą na wyższe kondygnacje. Co roku prowadzimy rekrutację dla około 100 nowych wychowanków.

Przedszkole Nr 50

Posiadamy duże, przestronne sale dydaktyczne oraz dodatkowo: salę rytmiczną, salkę do gimnastyki korekcyjnej, zajęć logopedycznych i do nauki języka obcego, a także pracownię komputerową dla dzieci. Wszystkie sale grupowe wyposażone są w zabawki i pomoce dydaktyczne dla dzieci, a dodatkowe salki w sprzęt terapeutyczno-sportowy, wykorzystywany do pracy z wychowankami.

Wokół przedszkola rozciąga się duży ogród, wyposażony w urządzenia i sprzęt sportowo-rekreacyjny. Położenie ogrodu przedszkolnego umożliwia odizolowanie dzieci od gwaru ulicznego. Po zamknięciu przedszkola, placówka jest monitorowana. Przedszkole korzysta z własnej kuchni – smaczne i zdrowe posiłki spożywane są cztery razy dziennie. Placówka stosuje system zapewnienia jakości HACCP i oraz CERTYFIKAT zdrowego i racjonalnego żywienia dzieci.