ZEBRANIA ORGANIZACYJNE

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE odbędą się:

GRUPA I (3-latki)- 1 września 2021r. godz 16:00 (środa),
GRUPA Ia (3-latki) – 2 września 2021r. godz 16:00 (czwartek),
GRUPA II (3-latki) – 3 września 2021r. godz 16:00 (piątek),
Grupa III, IV i IX (4-latki) – 6 września 2021r. godz 16:00 (poniedziałek)
Grupa V, X i XI (5-latki) – 7 września 2021r. godz 16:00 (wtorek)
Grupa VI, VII i VIII (6-latki) – 8 września 2021r. godz 16:00 (środa)

Zebrania odbędą się na III piętrze w sali Gr.VIII. Po spotkaniu z Panią Dyrektor, odbędzie się zebranie z nauczycielkami w danej grupie. Wszyscy uczestnicy zebrań powinni mieć obowiązkowo maseczki. W zebraniu uczestniczy tylko jeden rodzic. Na zebranie nie wolno przyprowadzać dzieci! Jeżeli któryś z rodziców, z troski o własne bezpieczeństwo nie chce uczestniczyć w zebraniu – otrzyma wszelkie niezbędne informacje na adres e-mail.
Informujemy również, że przedszkole jest czynne w godz. 6:00-18:00. Dzieci przyprowadzamy do godz. 8:00. Rodzice po wejściu do placówki mają obowiązek zdezynfekować ręce (dzieci myją ręce mydłem dla dzieci, przed wejściem do sali). Dzieci wprowadzamy do sali przedszkolnej po uprzednim przebraniu w szatni – nie prowadzimy długich rozmów „w drzwiach”, ograniczamy wszelkie kontakty. Do kontaktów z nauczycielami wykorzystujemy telefon, e-mail, domofon przedszkolny, itp. Po przedszkolu obowiązkowo poruszamy się w maseczkach.

Informujemy również, że od dnia 01 września 2021r. leżakują tylko dzieci 3-letnie. Leżaki będą codziennie dezynfekowane (każde dziecko ma przypisany do siebie leżaczek, który jest podpisany).

Dziecko 3-letnie przynosi do przedszkola:
• kapcie na zmianę,
• poduszka (jasiek) + piżamka (podpisane)
• woreczek z rzeczami na zmianę (majteczki -2 szt, bluzeczka, spodenki, które zostawiamy w szatni)